Головна    Новини    Фотогалерея    Відео    Контакти   
  Електронні бібліотеки
  ЗНО-2019
    ДПА у формі ЗНО з математики
    ДПА у формі ЗНО з укр. мови(літ.)
    Пробне ЗНО-2019
  Навчальні матеріали для педагогів
  Навчальні матеріали для учнів
  Про нас
    Державні закупівлі
    Історія
    Напрямки роботи
  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
  Навчальна діяльність
    Наукова діяльність
    Міжнародні проекти
    Науково-дослідна робота
  Виховна робота
    Система виховної роботи
      Національно-патріотичне виховання
    Правове виховання
  Досягнення колективу
    Досягнення членів педколективу
    Учнівські конкурси, ігри, олімпіади
  Культура і спорт
  Абітурієнтам
    Професії
      Професійні конкурси
      Співпробітництво та профорієнтаційна робота
    Вимоги по професіях
    Документи для вступу
    Медичні документи
    Питання для співбесіди
  Курсова підготовка
  Учням
    Правила
  Робота з батькам
  Як нас знайти


До уваги користувачів!
Сайт перебуває на етапі переходу на нову платформу.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Дякуємо за розуміння.
 ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» запрошує:

ДНЗ «ОВПУТТХ» запрошує випускників загальноосвітніх навчальних закладів та громадян, які мають повну загальну середню освіту (11 кл.), або базову загальну середню освіту (9 кл.) здобути освіту кваліфікованого робітника або освіту молодшого спеціаліста.
Детальніше...>>>

Професії

Училище готує кваліфікованих робітників по 10 професіям торгівельно-кулінарної сфери, а також здійснює підготовку молодших спеціалістів.
Детальніше...>>>

ВИСОЦЬКА
Людмила Євгенівна,
директор ДНЗ "ОВПУТТХ", к.п.н.

Курсова підготовка
Підвищення кваліфікації

Під керівництвом досвідчених майстрів слухачі мають можливість набути нових знань, опановати передові технології, удосконалити свою індивідуальну майстерність.
Детальніше...>>>

Узагальнення позитивного досвіду
правової освіти в ДНЗ «ОВПУТТХ»
Головним управліннямюстиції
в Одеській області

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА
ПОСИЛАННЯ
 

ІПТО МОН УКраїни

Професійно-освітній портал
 

 
Презентація ДНЗ "ОВПУТТХ"
  

Конкурс майстрів
   ОСТАННІ НОВИНИ РОЗМАЇТОГО ЖИТТЯ УЧИЛИЩА

       
       

   

Булінг - суспільна проблема сьогодення

05 грудня 2018 року в училищі, в рамках Всеукраїнського тижня права,  відбувся воркшоп на тему: "Співпраця педагогів, учнів, батьків та громадськості - запорука вирішення проблем булінгу в освітноьму середовищі". В ході заходу відбулась зустріч учасників навчально-виховного процесу з волонтерами - Амеліною О.С. та Степанчук Д.О., які виступили з презентацією "Булінг сьогодні: людський вимір", ознайомили колектив училища з основними аспектами проблеми булінгу у суспільстві. У своєму виступі Амеліна О.С. розкрила зміст технології і методик, які сприяєть попередженню та мінімізують прояви булінгу в освітньому середовищі. Практичний психолог Степанчук Д.О. провела тестування серед учнів, педагогів  та проаналізувала результати, що відображають відношення до проблеми булінгу в освітньому середовищі училища. Нові знання з даної проблеми будуть використовуватись в організації навчально-виховного процесу.


СПІЛЬНІ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ

21 листопада 2018 року в ЗОШ №31 відбувся профорієнтацйний захід "Випускник", організований міським Центром зайнятості населення. В заході прийняли участь представники нашого училища: Терноський В.Г. - заступник директора; Сесь О.В. -бібліоотекар, які познайомили учнів 9-11 класів ЗОШ №31 з перспективними професіями сфери торгівлі та ресторанного господарства та можливостями їх набуття в училищі.


КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 . № 440-VII було затвержено  Програму розвитку малого та середнього підприємництва у м. Одесі  на 2016-2018 р.р. В рамках зазначеної Програми Департаментом економічного розвитку Одеської міської ради з 01 жовтня 2018 року проводився конкурс «Кращий інноваційний проект».  У конкурсі прийняв участь Ткаченко М.В., викладач ДНЗ «Одеське вище професійне училища торгівлі та технологій харчування», який став лауреатом у номінації «Успішний старт інноваційного проекту».


    Професійний конкурс "Барбекю-2018"
 13 жовтня 2018 року в Одеській національній академії харчових технологій відбувся кулінарний конкурс професійної майстерності "Барбекю - 2018". Команда училища прийняла участь у номінації "Страва з мяса" і серед девяти учасників виборола ІІІ місце - нагороджена дипломом, медаллю та сертифікатом на участь у майстер-класах.

    Участь у всеукраїнському диктанті
28 вересня 2018 року в рамках заходів
до Дня української писемності та
свята "День професійно-технічної освіти"
учні училища взяли участь у написанні єдиного диктанту
на тему: "Україна".

Перемога в конкурсі бізнес-проектів
26 вересня 2018 року в актовій залі училища відбулась святкова церемонія на якій Русанна Арутюнян, директор Одеської бізнес-школи "WAVE", кандидат економічних наук, доцент Одеського національного економічного університету вручила учню ІІІ курсу Ковалику Дмитру сертифікат на іменну стипендію на 2018-2019 навчальний рік за перемогу в конкурсі бізнес-проектів серед студентів ВЗН, учнів ЗОШ та ПТНЗ. Колектив училища поздоровляє учня  Ковалика Дмитра та його наукового керівника Ткаченка М.В., кандидата педагогічних наук, з досягнутим успіхом.


СПРАВА МОГО ЖИТТЯ
25 вересня 2018 року класним керівником, викладачем спецдисциплін Заяць Р.Р. був проведений позакласний захід на тему: "Справа мого життя - "Кухар;Кондитер"" на якому учні з задоволенням розповіли про особливості своєї професії, про можливості реалізації свого творчого потенціалу та вдосконалення своєї професійної майстерності на підприємствах ресторанного господарства. Серед гостей заходу були: адміністрація, викладачі, майстри виробничого навчання та інші педпрацівники училища.

До Всеукраїнського дня бібіліотек

24 вересня 2018 року з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек учні училища відвідали Одеську національну наукову бібліотеку.
 Під час цікавої екскурсії вони ознайомились з інформаційними можливостями бібліотеки, її унікальними фондами та послугами, які надаються читачам.

ФЕСТИВАЛЬ ПАРТІОТИЧНОЇ ПІСНІ ТА СТРОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ
до Дня захисника Вітчизни
20-21 вересня 2018 року в училищі пройшов фестиваль пісенної творчості та стройової підготовки серед учнів І-го курсу, привячений Дню захисника Вітчизни.
Учні навчальних груп - учасники фестивалю, були відзначені подяками за старанну підготовку до демонстрації прийомів стройової підготовки та виконання патріотичної пісні.
За активну участь у фестивалі подяки учням вручила директор училища Висоцька Л.Є.

       

Організоване завершення 2017-2018 н.р.

У відповідності до Листа МОН України від 31.01.2018 р. №1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти» та на підставі рішення педагогічної ради від 31.08.2018 р., протокол №1 в училищі пройшла(19.09.2018 р.) державна підсумкова атестація з української мови(літератури) для учнів, які з поважних причин не змогли взяти участь в ЗНО-2018.


СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗНАНЬ
За традицією на початку вересня в училищі пройшла святкова лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2018-2019 навчального року. З вітальними словами до присутніх звернулися: директор училища Висоцька Л.Є., голова батьківського комітету, голова ради лідерів, представники базових підприємств сфери торгівлі та ресторанного господарства.
Директор училища Висоцька Л.Є. побажала учням успіхів у навчанні та вручила диплом Зубко Аліні -  учасниці Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Продавець подовольчих товарів; Контролер-касир".
Для першокурсників в цей день пролунав першой дзвінок.

ПЕРША ПЕДАГОГІЧНА РАДА 2018-2019 РОКУ
Напередодні початку нового навчального року(31.08.2018 р.) в актовій залі училища   відбулася перша в новому навчальному році педагогічна рада на тему: "Забезпечення якісної освіти в ДНЗ "ОВПУТТХ" у 2017-2018 навчальному році".  Педагогічну раду відкрила директор училища Висоцька Л.Є., яка поздоровила педагогічний колектив з початком нового навчального року, Днем знань. В ході заходу педагогічні працівники були ознайомлені з основними напрямками роботи училища в 2018-2019 навчальному році.
У своїх виступах педагоги підтвердили свою готовність наполегливо працювати для досягнення поставлених перед ними завдань  для забезпечення якісного навчально-виховного процесу.  

       
Всеукраїнський конкурс юних кулінарів
28-29 серпня 2018 року в м.Одесі пройшов "Всеукраїнський конкурс юних кулінарів" під патранатом Асоціації юних шеф-кухарів України. В конкурсі взяв участь учень училища Волчек Данило, який був нагороджений Дипломом за  ІІІ місце в номінації "Краща аутотентична страва української кухні" та Дипломом учасника в номінації "Салати". 
Колектив училища поздоровляє з успішним виступом на всеукраїнському рівні !

Співпраця з громадськими організаціями та участь у конкурсах

Асоціація юних шеф-кухарів України нагородила колектив училища Дипломом за плідну співпрацю в сфері підготовки високопрофесійних фахівців кулінарної справи та за підтримку І Всеукраїнського Кубку по кулінарії серед Юніорів, що пройшов в нашому місті 28-29.08.2018 р.

МІСЬКА ЯРМАРКА ВАКАНСІЇ ДО ДНЯ МОЛОДІ
24 червня 2018 року, відповідно до Програми зайнятості населення м.Одеси,  в Міському саду пройшла Молодіжна ярмарка вакансій в рамках відзначення Дня молоді під патранатом Молодіжної ради при Одеському міському голові. На запрошення Департаменту освіти і науки Одеської міської ради колектив ДНЗ "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування" прийняв участь у виставці-експозиції творчих робіт учнів училища - виробів кондитерсько-пекарського та кулінарного відділень.
В ході заходу були проведені майстер-класи професійної майстерності: кондитерського відділення - "Вмілі руки" ; кулінарного відділення - "Мистецтво карвінгу" під час яких учні на очах у гостей виставки створювали вироби, які виготовлялись з використанням інноваційних технологій приготування та оздоблення.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
Учні ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» прийняли участь у фесті «Солодкі перегони», які проводились на базі Одеської національної академії харчових технологій 24.05.2018 р.
Програма фесту передбачала конкурс фахової майстерності з професії «Кондитер».  По результатам фесту учні училища (Ващенко Андрій, Горбатовський Богдан, Процей Дмитро, Суворов Артем, Сорока Мілана) отримали Диплом ІІІ ступеня та Грамоту за перемогу в номінації «Привітання».  За високий рівень підготовки команди училища та плідну співпрацю училища і Одеської національної академії харчових технологій вручені подяки Висоцькій  Л. Є. -  директору; викладачам  професійних дисциплін - Заяць Р.Р., Віннік Л. Б.
Вітаємо учнів з перемогою!!!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ
Продовжуючи славні традиції ДНЗ "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування" щодо удосконалення професійної майстерності шляхом участі в професійних конкурсах випускники 2018 року Петренко Олександр, Дикасар Володимир прийняли участь в Чемпіонаті України з кулінарного мистецтва, який проходив з 17.05 по 19.05.2018 року у м.Києві і стали переможцями цього чемпіонату. Петренко Олександр нагороджений золотою медаллю за І місце в номінаціях: "Золотий шеф", "Чорний ящик", "Сучасна українська кухня" та Кубком "Золотий шеф-кухар 2018 року".  У командному заліку Дикусар Володимир та Петренко Олександр нагороджені "Гран-прі" та золотими медалями в номінації "Чорний ящик".

ВІТАЄМО перможців Всеукраїнського конкурсу "ГРІНВІЧ"
Вже традиційнним стало для учнів ДНЗ "Одеськке вище професійне училище торгівлі  та технологій харчування" приймати участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Грінвіч".
У 2017-2018 навчальному році за результаами VII Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Грінвіч" учні були нагороджені:
Золотим сертифікатом - Холін Олексій;
Срібним сертифікатом - Абдіров Владислав, Рассомакін Артем;
Бронзовим сертифікатом - Алєксєєва Ганна, Копилова Анастасія;
Сертифікатом учасника - Савенко Максим, Кравчук Дмитро, Крусір Дмитро, Рябий Олексій.
Подяку отримала викладач англійської мови Довгань Н.В. за високий рівень професіоналізму в роганізації та участі учнів у конкурсі.

ВІТАЄМО перможців Всеукраїнського конкурсу "СОНЯШНИК"
Традиційно, в березні кожного року, підводяться підсумки Всеукраїнської українознавчої гри "СОНЯШНИК". В цьому році, під керівництвом викладача української мови та літератури Нєжинської О.П.,  учні прийняли участь у ІХ Всеукраїнській грі «Соняшник». За результатами конкурсу учні училища удостоєні нагород:
Диплом   І ступеня регіонального рівня - учні Грачова Ксенія, Ліщенко Ганна;
Диплом  ІІ ступеня регіонального рівня -учні Арабаджи Вікторія, Суворов Артем;
Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня - учні Кулєшов Андрій, Семьонічева Юлія.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ! ! !
Викладач Нєжинська О.П. отримала Сертифікат координатора Всеукраїнської українознавчої гри "СОНЯШНИК". Директор училища Висоцька Л.Є. нагороджена Дипломом за співпрацю та сприяння в проведенні гри.

Наші перемоги у ІІ Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower»
В рамках ІХ Всеукраїнської гри «Соняшник» у 2017/2018 навчальному році учні  ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» приймали участь у ІІ Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower» під керівництвом викладача Риби О. В. За результатами гри у різних номінаціях учні училища стали переможцями та були відзначені:
Дипломами ІІ ступеня Всеукраїнського рівня(Сніжко В.,Холін О., Телющенко Р., Самодай І.,Олексюк Л.), Дипломами ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня(Бобров Д., Царевська П.), Дипломами  І ступеня Регіонального рівня(Арцман О., Жук Т.), Дипломами  ІІ ступеня Регіонального рівня(Александров В,Уляновська Т.,Лучінін О.), Дипломами ІІІ ступеня Регіонального рівня(Осадча В.); Сертифікатом учасника( Танасович І.)
Директор училища Висоцька Л.Є. і викладач Риба О.В.  були нагороджені подяками.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ! ! !

     
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО-2018
ДНЗ "ОВПУТТХ" є пунктом проведення зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти(ЗНО), здійснює свою роботу у тісному взаємозвязку з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти(ОРЦОЯО).

14.05.2018 р. в училищі пройшло навчання працівників, які залучені до роботи в пункті тестування. Навчання проводив представник РЦОЯО Афіанасьєв М.М.

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ !
11 травня 2018 року в актовій залі училища відбулись урочистості щодо вручення дипломів кваліфікованого робітника по професії "Кухар;кондитер".  Були присутні: члени адміністрації, викладачі,  учні та їх батьки. Випускників привітала директор училища Висоцька Л.Є. та вручила грамоти учням, які досягли високих показників у навчанні, конкурсах професійної майстерності .

 ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО-2018
  05.05.2018 р. в актовій залі училища відбулись загальні батьківські збори в групах учнів які в 2018 року проходять державну підсумкову атестація(ДПА) з української мови(літератури) в формі ЗНО.
 На зборах батьки учнів були поінформовані про хід підготовки учнів  до проходження ДПА в формі ЗНО.

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ "КРАЩИЙ ЗА ФАХОМ"
18.04.2018 року в училищі пройшов конкурс фахової майстерності по професії "кондитер" серед учнів І курсу. Учасники конкурсу продемонстрували навички виробничих операцій по виготовленню виробів із дріжджового тіста.
В ході конкурсу також відбувся фестиваль конкурсних робіт на тему: "Дріжджове тісто та вироби з нього".
На завершення конкурсного дня відбувся семінар на тему: "Випічка народів світу до Великодня", в якому прийняли участь викладачі професійно-теоретичного навчання, майстри виробничого навчання та учні І курсу.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
12 квітня 2018 року в училищі відбулось "Свято професій"(День відкритих дверей). В заході взяло участь більше 250 учнів загальноосвітніх шкіл міста та їх батьки. Гості мали змогу познайомитись з системою роботи училища, оглянути виставки тематичних стіннівок, навчальної та професійної літератури, виставку творчих робіт учнів. Велику зацікавленість у присутніх викликали майстер-класи провідних майстрів кулінарного та кондитерського відділення.
В актовій залі училища гості зустрілися з директором училища Висоцькою Л.Є, членами адміністрації, головою учнівського самоврядування, представниками батьківського комітету.
Яскравим завершенням свята став виступ учнівської агітбригади, яка в художній формі розповіла учасникам зустрічі про професії торгівлі та ресторанного господарства.

       
ЗУСТРІЧ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ
11 квітня 2018 року група учнів училища (керівник Зеленюк О.С.) відвідала зустріч-презентацію, яку проводив ресторан "Риба в вогні". В ході заходу учнів зустрілися з керівництвом ресторану, спілкувалися з сушефами та барменами. В ході екскурсії вони познайомились з роботою персоналу та новітнім обладнанням ресторану.
 

БІНАРНИЙ УРОК З ПРЕДМЕТУ "ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ"
10 квітня 2018 року в училищі відбувся бінарний урок з предмету "Захист Вітчизни" за участю бійців Південного територіального управління національної гвардії України на чолі з заступником командира загону по роботі з особовим складом, майором Вешко Е.М. В ході уроку були продемонстровані прийоми поводження із зброєю та способи надання першої невідкладної медичної допомоги потерпілим при тяжких пораненнях.
В практичній частині уроку учні відпрацьовували вправи по розборці/зборці автомата Калашникова.
Організатори: Ткаченко М.В. - викладач предмету "Захист Вітчизни", Волошин С.І. - зав.кабінетом "Захисту Вітчизни" .
Наступна зустріч відбулася 07.04.2018 р. в ході якої був проведений бінарний урок з питань знешкодження боєприпасів та захисту бойового складу військових підрозділів від їх вражаючої дії.

УКРАЇНИ ЧАСТКА В МЕНІ
5 квітня 2018 року учні училища відвідали філію №41 ЦБС, де оглянули виставку-інсталяцію та прийняли участь у патріотичному заході "України частка в мені".

ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ В ОНАХТ
5 квітня 2018 року учні училища відвідали профорієнтаційний захід "ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ", який проводився в Одеській національній академії харчових технологій.

 
ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ
28 березня 2018 року в училищі відбулась зустріч учнів з представником громадської організації "НАРКОНОН-Одеса", який провів лекцію на тему: "Вся правда про наркотики". Мета заходу- запобігання вживанню навкотиків підлітками, інформуванння щодо наслідків вживання наркотиків, пропаганда здорового способу життя. Учні училища прийняли активну у часть у обговоренні теми.

ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ
26 березня 2018 року в училищі відбулася зустріч учнів з представниками громадської організації "ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ", які виступили з лекцією з питань, що стосуються питань соціально-правового захисту жінок, чистоти статевих стосунків, попередженню насильства, профілактики абортів, допомоги жінкам у кризових ситуаціях.

21 березня 2018 року - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ
В цей день в Одеській обласній бібіліотеці для юнацтва ім. В.Маяковського, в рамках сумісної роботи училища і бібіліотеки, відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню поезії.
 За програмою заходу відбулася зустріч учнів училища з молодим одеським письменником і поетом Дмитром Журавлем. Учні познайомились з творчістю Журавля Д., прослухали твори в авторському виконанні. В ході зустрічі свої авторські твіри прочитала учениця училища Грачова Ксенія - переможниця всеукраїнського та обласного етапів конкурсів знавців української мови  ім. Т.Г.Шевченка(2017 р.) та ім. П.Яцика(2018 р ).

.ДЕНЬ КАРЄРИ в Міському ЦЗН

20 березня 2018 року педпрацівники та учні училища прйиняли участь у міському заході "ДЕНЬ КАРЬЄРИ", який проводив Міський центр зайнятості. До уваги громадськості(роботодавців, учнів ЗНЗ міста та їх батьків) була представлена училищем презентація про організацію навчального процесу щодо підготовки кваліфікованих робітників для сфери торгівлі та ресторанного господарства.

ЗУСТРІЧ НА ПАТРІОТИЧНУ ТЕМАТИКУ
  16 березня 2018 року в училищі відбулася зустріч учнів з заступником начальника Південного центру комплектування національної гвардії України Звягінцевим А.С. Такі зустрічі сприяють вихованню у учнів почуття патріотизму та любові до рідної землі.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ
11-16 березня 2018 року в м.Одесі проходив Тиждень української кухні, організатором якого виступила Українська Асоціація сушефів України. Основна мета - відродження традицій української кухні з застосуванням інноваційних технології приготування страв. На цей захід були запрошені учні училища.
. В рамках тижня, 13 березня 2018 року, група учнів  училища відвідали майстер-клас по приготуванню страв української кухні, який проводив випускник нашого училища, переможець міжнародних конкурсів Петренко Олесксандр, який представив власну технологію приготування страв з продуктів місцевого виробництва за власними рецептами.
В рамках заходу учні познайомились з новітнім обладнанням закордонного виробництва.

КОНКУРСИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ - 2018
23 лютого 2018 року в училищі пройшов конкурс професійної майстерності з професії "Кухар" по первинній обробці та нарізанню овочів. В конкурсі приймали участь переможці внутріщньогрупових конкурсів.
Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та цінними призами.

23 лютого 2018 року в училищі пройшов конкурс професійної майстерності з професії "Продавець продовольчих товарів; контролер-касир". Переможці внутріучилищного конкурсу будуть приймати участь увсеукраїнському конкурсі професійної майстерності по професіям торгівельного профілю.
Поздоровляємо переможців і бажаємо подальшого пофесійного зростання !

ІV етап XVIІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
17 лютого відбувся ІV етап XVIІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому прийняла участь учениця училища Грачова Ксенія - переможниця  ІІІ(ІІ) (обласного) етапу конкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Учасниця нагороджена дипломом І ступеня та відзнакою співзасновників конкурсу. 
Колектив училища поздоровляю переможницю та  бажає їй нових перемог !

СІЧНЕВА ПЕДАГОГІЧНА РАДА
05 січня 2018 року  в училищі відбулася педагогічна рада на якій педколектив підвів підсумки І семестру 2017-2018 н.р. Одним із основних питань стало підвищення якості освіти. Рішенням педагогічної ради визначені напрямки підвищення якості освіти у ІІ семестрі поточного навчального року.

ПЕРШІ ВИПУСКНИКИ 2018 РОКУ
В училищі відбулось вручення дипломів учням-випускникам які отримали професію "кондитер,пекар".  Директор училища Висоцька Л.Є. привітала учнів з завершенням навчання та вступом у самостійне трудове життя  та висловила впевненість у тому, що вони з гідністю понесуть в життя набуті в училищі знання і практичні навички. Учні, в свою чергу, в своїх виступах висловили велику подяку директору училища Висоцькій Л.Є.,  і в її особі всьому предагогічному колективу,  за ті життєві компетенції, які виховувались на протязі всього періоду навчання. Для випускників пролунав прощальний дзвінок, який сповістив учням про початок нового етапу в їхньому житті.
     
Педагогічний колектив бажає випускникам щасливих життєвих доріг
та невпинного професійного зростання !

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ
 
З 26.12.2017 по 03.01.2018 року в училищі пройшли педагогічні читання на яких розглядалися питання
 впровадження педагогічних технологій, передового педагогічного досвіду в організацію  навчально-виховного, виробничого процесів.

ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ
21.12.2017 року в училищі пройшли загальні збори трудового колективу на якоих розглядалось питання про
входження ДНЗ "Одеське вище  професійне училище  торгівлі та технологій харчування", як структурного підрозділу,  до складу Одеської національної академії харчових технологій, що забезпечить досягнення якісно нового рівня підготовки учнів.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ МОЮ ХАТУ НЕ МИНАЙ!
19 грудня в училищі відбувся позааудиторний захід до дня Святого Миколая на тему "Миколая в кожнім домі раді ми вітати". Учні групи ТХ-89 спеціальності "кухар; кондитер" під керівництвом класного керівника Зеленюк О.С. познайомили гостей з традиціями святкування цього свята в різних регіонах нашої країни. У виконанні учнів прозвучали тематичні вірші та пісні. Дійство супроводжувалось гарним настроєм всіх учасників, учні пригощали гостей солодощами власного виробництва.

ПЕРЕМОГА В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ
з української мови імені Петра Яцика

   Учениця училища Грачова Ксенія прийняла участь в ІІІ(ІІ) (обласному) етапі
 XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
і серед учнів професійно-технічних навчальних закладів
посіла І місце.
Колектив училища поздоровляє Ксенію та бажає
успіху на подальших етапах!!!

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ-ЛІКВІДАТОРІВ
наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14 грудня), в училищі відбулися: уроки мужності "Чорнобильська катастрофа: герої-ліківідатори", класні години "День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС", "Трагедія - -одна  на всіх, страшна і неповторна", тематична книжкова виставка "Сторінками Чорнобильської трагедії", конкурс тематичних стіннівок.
       

ЗНАЙОМСТВО З ІННОВАЦІЙНИМИ ВИРОБНИЧИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ
12 грудня 2017 року, в рамках співпраці училища з провідними підприємствами торгівлі м.Одеси,  група учнів торгівельного профілю відвідали делікатес-маркет Le Silpo де мала змогу ознайомитись з інноваційними виробничими технологіями обробки та реалізації харчової продукції.
       

КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА

З 4-го по 8-е грудня 2017 року в ДНЗ «ОВПУТТХ» по традиції проходить Всеукраїнський тиждень права.

В рамках Всеукраїнського тиждня права 6 грудня 2017 року в ДНЗ «ОВПУТТХ» пройшла  конференція «Права людини».
Метою конференції стало  формування у учнів правової культури, розуміння прав і свобод людини і громадянина, дотримання законів України.
В конференції приймають участь: адміністрація, педпрацівники, учні ДНЗ «ОВПУТТХ », представники Головного територіального управління юстиції в Одеській області, 3-го Одеського міського центру з надання безоплатної первинної правової допомоги, Головного управління поліції в Одеській області, Одеського територіального відділення НАБУ, Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім.. В.Маяковського.

       
       

ДО 85-ОЇ РІЧНИЦІ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 р.р.
    До 85 -річниці Голодомору 1932-1933 р.р. в училищі відбувся відкритий позакласний захід під назвою: "Запали свічку!". Організаторами заходу виступили: Пеняєв С.М., викладач історії та правознавства, Дружкова І.С., к.п.н,, доцент, викладач історії, Нєжинська О.П. - завідуюча ЦМК гуманітарних дисциплін, Шміляк А.Д. - класний керівник.

       
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
24 листопада 2017 року в училищі відбувся профорієнтаційний захід "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ(Свято професій)". В заході взяли участь близько  200 учнів загальноосвітніх шкіл міста Одеси.   Учасників зібрання привітала директор училища Висоцька Л.Є.
Учасники заходу переглянули презентацію про систему роботи училища, виставку стіннівок, познайомились з правилами прийому в училище, роботою майстер-класів, поспілкувались з провідними фахівцями училища.   
Перед учнями шкіл виступили члени адмімістрації училища, роботодавці, представники міського центру зайнятості.
 Від імені учнівського колективу училища присутніх привітали:  голова ради лідерів Суворов Артем та учнівська агітбригада із числа членів самодіяльного колективу "Червона калина."

       
 конференція до дня Гідності і свободи
22 листопада 2017 року в училищі відбулася конференція до дня Гідності і свободи на тему: "Трагічні та героїчні сторінки історії України". Організатор конференції - Подкупко Т.Л., викладач історії, кандидат історичних наук, доцент.
Основною метою конференції стало вшанування патріотизму і мужності гормадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищепленню любові до Батьківщини.
В своїх доповідях учні донесли до присутніх обєктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, що покликано сприяти розвитку бажання в кожному учневі стати гідним громадянином України.
Хвилиною мовчання учасники конференції вшанували память загиблих героїв.
 
 
       

Україна - це Європа
17 листопада 2017 року в училищі відбувся позакласний виховний захід на тему: "Україна - це Європа".
(Організатор заходу - Червак Г.П., майстер виробничого навчання, класний крівник).

Основна мета заходу - сприяння усвідомленню учнями історичної ролі України  на міжнародній арені,  зміцненню нацональної свідомості, вихованню патріотичного духу  молодого покоління. Учні обговорили перспективи інтеграції України в європейський та світовий простір.
В ході заходу учні співали Гімн України, українські патріотичні пісні.

 Тиждень професії "КОНДИТЕР"

З метою популяризації професії та розвитку професійних та творчих здібностей учнів, на базі ДНЗ "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування" пройшов тиждень професії "Кондитер". Згідно програми проведення були представлені наступні заходи: виставки муляжів тортів, рефератів та стіннівок; конкурс фахової майстерності "Домашні солодощі своїми руками" на тему: "Шоколадна феєрія";

майстер-клас, який вела викладач профільних дисциплін ДНЗ "ОВПУТТХ” Заяць P.P.;

конкурс фахової майстерності "Домашні солодощі своїми руками" на тему: "Желейні візерунки";науково-практична конференція на тему : "Інновації у виробництві".

 
В ході конференції відбулося нагородження учнів училища -  переможців конкурсу фахової майстерності по виготовленню цукерок та желе.

 ПІДГОТОВКА ДО ЗНО-2018
На виконання наказу МОН України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання,  здобутих на основі повної загальної середньої освіти», у відповідності до листа Департаменту професійно-технічної освіти МОН України від 22.09.2017 №3-758 в училищі відбулися батьківські збори на тему: "Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Проведення ДПА у формі ЗНО у професійно-технічних навчальних закладах" з метою інформування батьківської  громади та забезпечення обовязкової участі учнів в ЗНО 2018 року з української мови та літератури.

І знову перемога в кулінарному конкурсі "БАРБЕКЮ 2017" !

24 жовтня 2017 року відбувся кулінарний конкурс "БАРБЕКЮ 2017"(BBQ 2017), що проходив  на базі Одеської національної академії харчових технологій. В конкурсі приймали участь 16 команд із числа учнів  2-5 курсів профільних навчальних закладів. Учасники конкурсу демонстрували свої вміння в двох номінаціях: "Краща страва з мяса на мангалі" та  "Краща страва з з риби та морепродуктів на мангалі". Від ДНЗ "Одеське вище професійне учимлище торгівлі та технологій харчуваня" в конкурсі прийняла  участь команда учнів у складі  Петренка Олександра, Дикусара Володимира, Волчека Даніїла, Процея Дмитра. По результатам конкурсу команда училища стала призером і була нагороджена дипломом за ІІІ-е місце.
Учні-переможці були нагороджені грамотами за активну участь у конкурсі. Їм були вручені сертифікати на відвідання майстер-класів  в Одеської національної академії харчових технологій  та на проходження стажування в провідних ресторанах м.Одеси.
Капітану команди Петренку Олександру був вручених сертифікат на участь у суперкубку Південної асоціації шеф-кухарів України, який відбудеться у м.Львові.

Поздоровляємо переможців!


12-13 жовтня 2017 року в училищі відзначалися свята - День захиснника України, свято покрови пресвятої Богородиці, День українського козацтва. В читальому залі біблотеки пройшов позакласний виховний захід на тему:"Козацтво - слава Україні", організаторами якого були -  Подкупко Т.Л., к.п.н, викладач історії та Нємазєнко В.М., майстер виробничого навчання, класний керівник. Зі вступним словом перед учасниками виступила директор училиша Висоцька Л.Є. Учні підготували стіннівки до свят, виставку рефератів, виступили з доповідями про особливості козацької кухні, співали українські пісні та декламували вірші на національно-патріотичну тематику.
 
 
Участь в Всеукраїнській науково-практичній конференції
    10 жовтня 2017 року колектив ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток професійно-технічної освіти Одеської області - запорука зростання економіки регіону».
Колектив училища презентував творчі роботи учнів училища кондитерсько-пекарського, кулінарного та торгівельного відділень.
Директор училища Висоцька Л.Є. представила творчі роботи учнів  Максиму Степанову, голові Одеської обласної державної адміністрації, Павлу Хобзею, заступнику Міністра освіти і науки України  та іншим офіційним особам.
В ході презентації учні училища провели майстер-класи професійної майстерності:
 кулінарного профілю на тему:"Телятина сувіт в соусі демігляс" та кондитерського профілю на тему: "Інноваційний підхід до оздоблення та технології приготування тістечок".

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТАМИ
Напередодні Дня Учителя, Дня працівників професійно-технічної освіти, Всеукраїнського дня бібіліотек  адміністрація та профспілковий комітет училища поздоровили педагогів зі святами. Директор училища Висоцька Л.Є. вручила грамоти за сумлінну працю та якісну організацію навчально-виховного процесу кращим педагогам та майстрам виробничого навчання.
Учні підготували вітальні стіннівки до свят - Дня Учителя, Дня працівників професійно-технічної освіти,Всеукраїнського дня бібіліотек.
ВІТАЄМО ВСІХ ПЕДАГОГІВ З ЇХ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ !!!

ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ ТА СТРОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ
 
28-29 вересня 2017 року в училищі пройшов фестиваль пісенної творчості на патріотичну тематику і конкурс стройової підготовки серед учнів І-го курсу.
Переможці були відзначені подяками за активну участь у фестивалі. Нагороди вручила гостя фестивалю, учасник другої світової війни Орлова А.К.

До Всеукраїнського дня бібіліотек
28 вересня 2017 року з нагоди Всеукраїнського дня бібіліотек учні ДНЗ "ОВПУТТХ" відвідали Одеську національну наукову бібліотеку. Під час екскурсії учні ознайомились з спеціалізованими читальними залами, інтернет-центром, електронним залом-медіатекою, інформаційно-ресурсним центром "Вікно в Америку".

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА В ПРОФЕСІЙНОМУ КОНКУРСІ
 
Учні ДНЗ "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування" Дикусар Володимир, Петренко Олександр взяли участь у Всеукраїнському професійному  конкурсі -  Кубок України по кулінарії - 2017, який проходив  у м.Одеса.
Учасники змагалися у 6-ти номінаціях. Конкурс проходив  у 2 етапи: І  етап - відбірковий - проводився дистанційно з 10.07.2017 р.  по 10.09.2017 р., ІІ етап - фінальний -  15-17 вересня 2017 р.  Організатори конкурсу - Ukrainian South Chefs  Association(Асоціація Шеф-кухарів України)  і Ukrainian Association of Chefs(Українська асоціація Шеф-кухарів).
Мета конкурсу: відродження та розвиток української кухні.
Завданнями конкурсу є  популяризація нових технологій  та харчових продуктів, організація обслуговування, розвиток творчих підходів у кулінарному мистецтві
.
Учень ДНЗ "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування" Дикусар Володимир став переможцем Всеукраїнського  конкурсу в номінаціїї "Холодні закуски", зайнявши 3-е місце і був нагороджений  дипломом переможця та медаллю ІІІ ступеня. Його також було нагороджено поїздкою до Італії для участі у майстер-класах відомих італійських шеф-кухарів.
ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!!!

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ
22-23 вересня 2017 року на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технології харчування» проходила Всеукраїнська   науково-практична Інтернет-конференція за участю вчених Інституту професійно-технічної освіти національної академії педагогічних наук України, представників навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Одеської області, педпрацівників училища.
 
Учасників конференції привітали: Світлана Шавга,  представник навчально-методичного центру ПТО в Одеській області, Олександр Гуменний, кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії електронних навчальних ресурсів ІПТО НАПН України, Людмила Висоцька, кандидат педагогічних наук, директор училища.
На конференції були заслухані доповіді на теми:
Фактори використання інформаційно-освітнього середовища професійного навчального закладу.
Концептуальні засади модернізації професійної підготовки майбутніх кваліфікованих фахівців сфери торгівлі та технологій харчування.
Сучасні методики і технології розроблення та використання педагогічними працівниками електронних навчальних ресурсів: педагогічний досвід.
Оцінка якості електронних освітніх ресурсів ПТНЗ.
Інформаційно-освітнє середовище як один з ключових інструментів забезпечення якісної освіти в ПТНЗ.
Розвиток інформаційної культури педагогічних працівників закладів професійної освіти.
Практичне застосування інформаційного середовища у викладанні дисциплін гуманітарного циклу.
Можливості формування електронного освітнього середовища гуманітарних дисциплін на основі хмарних технології.

       
По результатам конференції буде видано збірку статей.

 
20 вересня 2017 року з робочим візитом ДНЗ "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування"  відвідала начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти МОН України Пятнічук Тетяна Володимирівна.  Вона відзначила, що педколектив здійснює освітню діяльність в інноваційному режимі та позитивно відмітила організацію проведення експериментально-дослідної роботи на тему:"Створення інформаційно-освітнього середовища в ПТНЗ  торгівлі та технологій харчування".

В НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РАЗОМ З БАТЬКАМИ
В першій декаді вересня в училищі пройшли батьківські збори. Загальні батьківські збори відкрила директор училища Висоцька Л.Є. яка привітала педагогів та батьків  з початком нового навчального року. До уваги батьків був представлений звіт директора про досугнення колективу училища в 2016-2017 навчальному році  та основні напрямки роботи на новий навчальний рік. Члени адміністрації проінформували батьків про особливості організації навчально-виховного, виробничого процесів в 2017-2018 навчальному році. В загальних зборах прийняли участь члени батьківського комітету. Було заслухано звіт керівництва  піклувальної ради про її діяльність в минулому навчальному році.
По завершенню загальних батьківських зборів пройшли збори батьків в кожній навчальній групі на яких вирішувались питання щодо взаємодії педагогів та батьків в організації навчально-виховного процесу. В рамках батьківського лекторію "Щира розмова" пройшли бесіди з питань  національно-патріотичного та правового виховання, підвищення загального рівня суспільної культури молодого покоління.

1 ВЕРЕСНЯ - ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
1 вересня 2017 року в ДНЗ "ОВПУТТХ" відбулася святкова лінійка, присвячена Дню знань та початку нового навчального року. З великим піднесенням педагоги, учні, батьки, гості свята зустріли виступ директора училища Висоцької Л.Є., яка щиро привітала всіх пррисутніх з святом та висловила найкращі побажання всім учасникам навчально-виховного процесу.
З вітальним словом перед учасниками свята виступили ветерани ІІ світової війни, Голова батьківського комітету, Голова ради лідерів .В ході заходу пролунали українські патріотичні пісні. Перший дзвінок сповістив про початок першого уроку на тему:"Моя країна у співдружності європейських народів". 
       
ПЕДАГОГІЧНА РАДА
Напередодні початку нового навчального року, 30.08.2017 р., в актовій залі училища   відбулася перша в новому навчальному році педагогічна рада на тему: "Забезпечення якісної освіти в ДНЗ "ОВПУТТХ" у 2017-2018 навчальному році".
 Педагогічну раду відкрила директор училища Висоцька Л.Є., яка поздоровила педагогічний колектив з початком нового навчального року, Днем знань. В ході заходу педагогічні працівники були ознайомлені з основними напрямками роботи училища в 2017-2018 навчальному році. У своїх виступах педагоги підтвердили свою готовність наполегливо працюватим для досягнення поставлених перед ними завдань  для забезпечення якісного навчально-виховного процесу.  

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Однією із характерних особливостей в роботі нашого училища є постійне прагнення колективу до створення ідеальних санітарно-гігієнічних умов для роботи всіх учасників навчально-виховного процесу.  Тому в ДНЗ "ОВПУТТХ" на проотязі літніх канікул невпинно ведеться робота по підготовці  до нового навчального року. На учнів та викладачів вже чекають відремонтовані предметні кабінети та  навчальні лабораторії. Також повністю готові до роботи такі важливі підрозділи як:

актова зала

конференційна зала

спортивна зала

бібліотека
Добігають завершення роботи по підготовці території та приміщень загального призначення. Педколектив старанно готується до зустрічі з учнями у відремонтованих та оновлених приміщеннях.