Головна    Новини    Фотогалерея    Відео    Контакти   
  Електронні бібліотеки
  Навчальні матеріали для педагогів
  Навчальні матеріали для учнів
  Про нас
    Державні закупівлі
    Історія
    Напрямки роботи
  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
  Навчальна діяльність
    Наукова діяльність
    Міжнародні проекти
    Науково-дослідна робота
  Виховна робота
    Система виховної роботи
      Національно-патріотичне виховання
    Правове виховання
  Досягнення колективу
    Досягнення членів педколективу
    Учнівські конкурси, ігри, олімпіади
  Культура і спорт
  Абітурієнтам
    Професії
      Професійні конкурси
      Співпробітництво та профорієнтаційна робота
    Вимоги по професіях
    Документи для вступу
    Медичні документи
    Питання для співбесіди
  Курсова підготовка
  Учням
    Правила
  Робота з батькам
  Як нас знайти
IV(III) (фІнальний) етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
18 лютого 2017 року відбувся IV(III) (фІнальний) етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Наше училище представляла КІРКА ОЛЕНА, учениця III курсу - переможиця III(обласного) етапу. В ході  даного заходу Олені було вручено нагороди:
1.Диплом II ступеня за перемогу в III(II)(обласного) етапі;
2.Відзнака фармацевтичної фірми "ДАРНИЦЯ" за II місце в обласному етапі конкурсу.

   
УЧАСТЬ
ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» в
IV(III) (фіналь
ному) етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка

04 лютого 2017 року на базі Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи II-III ступенів №117 проведено IV(III) фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У Конкурсі взяла участь учениця училища Грачова Ксенія, яка була  переможцем конкурсу на III(II) (обласному) етапі  і нагороджена дипломом за I місце в обласному турі.

ПЕРЕМОГА
учнів  ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування»
в II
обласному етапі XVII Міжнародного конкурсу  з української мови
імені Петра Яцика


  17 грудня 2016 року Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів проведено II обласний етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У Конкурсі взяли участь учні  12-ти  професійно-технічних навчальних закладів.
Призером конкурсу стала учениця ДНЗ «Одеське вище професійне училище
торгівлі та технологій харчування» Кірка Олена, яка посіла I
I місце.
       
Перемога
учнів  ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» в
III (II) (обласному) етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка

Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів проведено III (II) обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка.
 У Конкурсі взяли участь учні  15-ти  професійно-технічних навчальних закладів. Переможцем конкурсу стала учениця ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» Грачова Ксенія, яка посіла I місце.
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 Участь у Міжнародній природничій грі "ГЕЛІАНТУС"
15 грудня 2016 року учні училища (I-II курсів)
 прийняли участь у Міжнародній природничій грі "ГЕЛІАНТУС" з предметів загальноосвітньої підготовки: фізики, хімії, біології та географії.

   ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
З метою популяризації іноземних мов в училищі пройшла олімпіада по предмету "Англійська мова". Переможці стануть учасниками VII  Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч".

 Конкурс "Соняшник - 2016"
Координатор -Нежинська О.П.
Бузіян Анастасія ТХ-88, 1 курс
 Сертифікат учасника

Возняк Ігор
СПК-75, 3 курс
Сертифікат учасника
Заречук Ніка ТХ- 79, 2 курс Сертифікат учасника
Ковалік Дмитро СПК-82, 2 курс Сертифікат учасника

    Конкурс "Грінвіч  -  2015 - 2016"
Координатори -  Довгань Н.В., Тепльпашова І.М.
Осмаєва Марина ТХ-79, 2 курс 1 місце, Золотий сертифікат
Суріна Тетяна ТХ-80, 2 курс 1 місце, Золотий сертифікат
Заречук Ніка ТХ-79, 2 курс 2 місце, Срібний сертифікат
Десятова Олександра ТХ-74, 3 курс 2 місце, Срібний сертифікат
Абазід Вадим ТХ-67, 4 курс 2 місце, Срібний сертифікат
Орловський Кирило ТХ-67, 4 курс 2 місце, Срібний сертифікат
Подустов Дмитро ТХ-66, 4 курс 3 місце, Бронзовий сертифікат
Назарова Діана ТХ-66, 4 курс Сертифікат учасника
Щерба Сергій ТХ-79, 2 курс Сертифікат учасника
Пасішніченко Євген ТХ-67, 4 курс Сертифікат учасника

 Конкурс "Геліантус  -  2015 - 2016"
Координатор - Цобенко Я.П.
Войцих Анастасія ТХ-74, 3 курс Диплом абсолютного переможця на Міжнародному рівні
Карагяур Ігор ТХ-74, 3 курс Диплом абсолютного переможця на Міжнародному рівні
Кармазін Михайло ТХ-74, 3 курс Диплом абсолютного переможця на Міжнародному рівні
Крупецький Ростислав ТХ-80, 2 курс Диплом 1-го ступеня
Сніжко Валентин ТХ-80, 2 курс Диплом 1-го ступеня
Трофімов Сергій СПК-82, 2 курс Диплом 1-го ступеня
  Бакунович Євген ТХ-79, 2 курс Диплом 1-го ступеня
Рябенко Іван ТХ-79, 2 курс Диплом 3-го ступеня


 Шоста Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник - 2015"
Кординатор -  Москвич О.О.
  Назарова Діана 11 клас Диплом II ступеня
Регіонального рівня
  Старостова Владислава 11 клас Сертифікат учасника
  Некрасов Андрій 11 клас Сертифікат учасника
  Драгомерецька Ганна 11 клас Сертифікат учасника
  Рощінський Артем 11 клас Сертифікат учасника

       
 Всеукраїнська гра з англійської мови "Puzzle - 2015"
Кординатор -  Тельпашова І.М.
  Десятова Олександра 10 клас Сертифікат учасника
Ліліца Георгій  10 клас  Сертифікат учасника
Черноморец Олександр 10 клас Сертифікат учасника
Петрук Віктор 10 клас Сертифікат учасника
Караваєв Андрій 10 клас Сертифікат учасника

       
 Конкурс "Гринвіч - 2014"
Керівник - Довгань Н.В.
Корч Євген 10 клас 2-ий приз
Осмаєва Марина 10 клас 3-ий приз
Тюріков Михайло 10 клас Сертифікат учасника
Яворський Сергій 11 клас 1-ий приз
Петрук Віктор 11 клас 1-ий приз
Щербань Максим 11 клас 1-ий приз
Черноморець Олександр 11 клас 2-ий приз
Ліліца Георгій 11 клас 2-ий приз
Гріщенко Борис 11 клас Сертифікат учасника
Десятова Олександра 11 клас Сертифікат учасника