Головна    Новини    Фотогалерея    Відео    Контакти   
  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
    Джерела інформації для дистанційного навчання
  Електронні бібліотеки
  ЗНО-2021
  Навчальні матеріали для педагогів
  Навчальні матеріали для учнів
  Про нас
    Державні закупівлі
    Історія
    Напрямки роботи
  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
    Діяльність в умовах карантину(COVID-19)
    Оголошення
  Навчальна діяльність
    Наукова діяльність
    Міжнародні проекти
    Науково-дослідна робота
  Виховна робота
    Система виховної роботи
      Національно-патріотичне виховання
    "СОКІЛ"("ДЖУРА")
    Правове виховання
    Протидія булінгу
  Досягнення колективу
    Досягнення членів педколективу
    Робота з обдарованими учнями
  Культура і спорт
  Абітурієнтам
    Професії
      Професійні конкурси
      Співпробітництво та профорієнтаційна робота
    Вимоги по професіях
    Умови вступу
    Документи для вступу
    Медичні документи
    Питання для співбесіди
  Курсова підготовка
  Учням
    Правила
  Робота з батькам
  Як нас знайти

ІСТОРІЯ

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» має давню історію, яка починається з 1924 р. коли була створена Школа торгово-кулінарного учнівства, де набувалися професії торгово-кулінарного профілю. Школа торгово-кулінарного учнівства м.Одеси реорганізована в Одеське професійне торгово-кулінарне училище у 1967 р.

У 1985 році на базі училища було створено два самостійні професійно-технічні навчальні заклади : Одеське професійне кулінарне училище (ПТУ №18) та Одеське професійне торгове училище (ПТУ №6).

У 1992 році пройшла реорганізація двох навчальних закладів: ПТУ №6 і ПТУ №18 у Професійно-технічне училище №54, у якому було створено два відділення: торгове та кулінарне. У 1999 році ПТУ №54 почало здійснювати загальноосвітню підготовку учнів.

У 2002 році ПТУ № 54 реорганізовано у Вище професійне училище №54, в якому розпочалася підготовка молодших спеціалістів за 2 спеціальностями: «Технологія харчування», «Комерційна діяльність».

На базі Вищого професійного училища №54 м. Одеси у 2003 році створено Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування (ОВПУТТХ).

Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування перейменовано на Державний професійно-технічний навчальний заклад "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування" на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №599 від 19.10.2005 року по теперішній час.

З 2004 року училище стало членом Обласної Одеської асоціації працівників підприємств харчування і торгівлі, членом асоціації кулінарів України - з 2005 року.