Головна    Новини    Фотогалерея    Відео    Контакти   
  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
    Джерела інформації для дистанційного навчання
  Електронні бібліотеки
  ЗНО-2021
  Навчальні матеріали для педагогів
  Навчальні матеріали для учнів
  Про нас
    Державні закупівлі
    Історія
    Напрямки роботи
  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
    Діяльність в умовах карантину(COVID-19)
    Оголошення
  Навчальна діяльність
    Наукова діяльність
    Міжнародні проекти
    Науково-дослідна робота
  Виховна робота
    Система виховної роботи
      Національно-патріотичне виховання
    "СОКІЛ"("ДЖУРА")
    Правове виховання
    Протидія булінгу
  Досягнення колективу
    Досягнення членів педколективу
    Робота з обдарованими учнями
  Культура і спорт
  Абітурієнтам
    Професії
      Професійні конкурси
      Співпробітництво та профорієнтаційна робота
    Вимоги по професіях
    Умови вступу
    Документи для вступу
    Медичні документи
    Питання для співбесіди
  Курсова підготовка
  Учням
    Правила
  Робота з батькам
  Як нас знайти

СИСТЕМА ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Система виховної роботи у дусі гуманізації освіти зорієнтована на особистість як відправний компонент і кінцевий результат. Вона спрямована на розвиток учнів відповідно до їх інтересів і нахилів, виховання духовної культури, формування активних громадян, здатних відповідати за свої вчинки, бути патріотами, постійно працювати над самовдосконаленням, обрати здоровий спосіб життя, бути всебічно розвиненим, жити у гармонії із довкіллям. Створено орган самоврядування - Рада лідерів. Працюють клуби за інтересами: поглиблене вивчення іноземної мови (використання професійної лексики) "Ерудит"; КВК; клуб вихідного дня «Дозвілля»; психологічного орієнтування "Перехрестя"; спортивно-масових заходів «Гарт»; інтелектуальні гуртки за напрямами. Про результативність роботи клубів і гуртків свідчать призові місця, які займають учні, та їх отримані нагороди.


Училище бере участь у міжнародних проектах і заходах:

  • проект «Реформа професійно-технічної освіти в Україні» (Європейський фонд освіти);
  • проект «Апробація навчального курсу «Європейські студії» (Міжнародний фонд «Відродження»);
  • Українсько-німецький проект. Створення комерційного центру в Україні в рамках програми «Трансформ з підготовки фахівців для сфери бізнесу та підприємницької діяльності»;
  • Проект «ТАSІS» «Розвиток системи професійного навчання на робочому місці».


Важливий аспект - національно-патріотичне виховання. В училищі діє первинна організація товариства імені Пилипа Орлика, яка входить до складу Чорноморського козацького об'єднання. Створено музей «Шляхами козацької слави». Військово-спортивна козацька гра "Джура" користується великою популярністю серед учнів.

Педагогічний колектив  компетентно і педагогічно грамотно проводить роботу з учнями училища щодо попередження шкідливих звичок з урахуванням вікових особливостей, підпорядковуючи свою діяльність виконанню Концепції реалізації державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та використовуючи зміст навчальних предметів, різні форми роз'яснювальної роботи під час вивчення всього навчального матеріалу.

Щорічно проводяться конкурси "Кращий за професією" (з усіх професій, за якими ведеться підготовка в училищі), "Золота осінь", "У пошуках талантів", "Міс та містер училища ", а також інтелектуальні ігри "Що? Де? Коли?", "Брейн-рінг" тощо.

В училищі стали традиційними акції "Діти, допоможіть дітям", "Милосердя", "Ветеран живе поруч", постійне проведення операції всебічної допомоги людям похилого віку та дітям-сиротам "Турбота", змагань "Козацьке завзяття" до дня Покровительки Українського козацтва і Збройних сил України Покрови Пречистої Богородиці та Дня Українського козацтва, операції "Дорогою героїв" (конкурс козацької пісні і походи по місцях бойової слави українського народу), участь у вахті пам'яті патріотів України, що полягли під час бойових дій за незалежність та волю України.

Створено музей історії "Пам'ять і сьогодення: 85-річний шлях училища - від школи торгово-кулінарного учнівства, заснованої в 1924 році до наших днів". Обладнаний куточок етнографії України, українського причорноморського козацтва за підтримкою кафедри історії України ОНУ ім.. І.І.Мечнікова та співробітників відділу історії козацтва на Півдні України.

Вся виховна робота в училищі спрямована на різнобічний розвиток особистості її специфіка на сучасному етапі полягає у набутті молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань народу, досягнення високої культури спілкування, міжнаціональних взаємин, формування в особистості рис громадянина, господаря української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, трудової та екологічної культури, розвитку індивідуальних здібностей і талантів.

Саме така модель системи виховання допомагає нам разом з молоддю вирішувати проблеми, ефективно долати всі негаразди, по-справжньому розвиватись і рухатись вперед.